NARTY

9 marca w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Kobiet w wyjątkowo radosnej atmosferze. Dziewczynki ubrały się w piękne stroje w odcieniach różu i czerwieni, a chłopcy przypięli do swoich koszulek kwiatki lub wstążki, aby podkreślić odświętny charakter tego dnia.

 

Chłopcy zadbali o miłą niespodziankę dla koleżanek – dziewczynki otrzymały wspaniałe prezenty, które wywołały wiele uśmiechów. Dodatkowo Samorząd Uczniowski przygotował słodki upominek dla wszystkich dziewczynek w postaci lizaków. 🍭

To był bardzo miły dzień pełen życzliwości, uśmiechu i wspólnego świętowania. Wszystkim dziewczynkom jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia! 💐