15 października uczniowie kl.5a odwiedzili katowicki Pałac Młodzieży, aby wziąć udział w warsztatach z fizyki i robotyki. Przeprowadzali ciekawe eksperymenty z powietrzem i próżnią, a także uczyli się jak zmierzyć odległość za pomocą koła i jak zaprogramować jeżdżącego robota. Była to świetna okazja do nauki przez zabawę 😊




