6 listopada w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości, upamiętniająca 107. rocznicę odzyskania przez Polskę wolności.
Program artystyczny poświęcony historii naszej ojczyzny przygotowały klasy 8a i 3a, które z ogromnym zaangażowaniem przypomniały wszystkim, jak ważne są miłość do kraju, wolność oraz pamięć o tych, którzy o nią walczyli.
Dziękujemy młodym artystom za wzruszające występy i całej społeczności szkolnej za udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.




