7 listopada o godzinie 11:11, nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu”, wspólnie śpiewając „Mazurek Dąbrowskiego”.🎶
To wyjątkowy moment, w którym cała społeczność szkolna – uczniowie, nauczyciele i pracownicy – jednoczy się, by uczcić Święto Niepodległości i wyrazić dumę z bycia Polakami. 🇵🇱
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i piękne wykonanie hymnu! 🎶
#SzkołaDoHymnu #ŚwiętoNiepodległości #JesteśmyPolakami #11listopada




