14.11 uczniowie klasy 6a, 7a i 8a wzięli udział w lekcji w kinie. Tym razem nosiła ona tytuł " OD ZEUSA DO IRON MANA"- czyli skąd się wzięli superbohaterowie”. Były to multimedialne zajęcia pozwalające przenieść młodzież do świata, gdzie mitologia spotka się z Marvelem. W drugiej części uczniowie obejrzeli film pt. „Niewidzialny chłopiec”. Film, który uczy, wzrusza i inspiruje. To nie tylko opowieść o supermocach, ale przede wszystkim historia o dojrzewaniu, poszukiwaniu tożsamości i znaczeniu akceptacji.




