18 listopada w naszej szkole obchodzony był Dzień Myszki Miki. Uczniowie przyszli ubrani w czerwono-czarne stroje, a wielu z nich założyło charakterystyczne uszy oraz ubrania z motywem Mickey Mouse. Ten dzień był bardzo kolorowy i bajkowy 🐭🤩