26.11 odbyło się spotkanie z poezją Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej. Uczniowie kl. 7a i 8 a SP 56 oraz 2 c i 4 b VLO pod opieką p. Anny Kuczek i p. Marty Witkowskiej zabrali nas w liryczną podróż przez świat marzeń, uczuć i refleksji. Łącząc poezję z muzyką, obrazem i gestem, stworzyli kameralny nastrojowy spektakl przybliżający wszystkim twórczość wybitnej polskiej poetki- patronki roku 2025.




