W naszej szkole andrzejki upłynęły w radosnej i pełnej magii atmosferze. Dzień rozpoczął się od kiermaszu słodkich wypieków, który przyciągnął uczniów i nauczycieli pachnącymi smakołykami. Następnie uczennice klasy 7a i 8a otworzyły wyjątkowy salon wróżb dla młodszych kolegów z klas 1–3 – nie zabrakło wróżenia z pierścionka, przepowiedni z kubków, układania butów i wielu uśmiechów. Zwieńczeniem andrzejkowych atrakcji była popołudniowa dyskoteka dla klas 4–8, podczas której szkolna sala zamieniła się w taneczny parkiet pełen dobrej zabawy. To był dzień pełen wrażeń, integracji i andrzejkowej magii!🧙♀️🧙♂️




