Klasa 4b we wtorek odwiedziła Uniwersytet Śląski! 🎓Uczniowie odebrali dyplom i nagrody za wygrany konkurs „Szanuję, nie hejtuję”, a także wzięli udział w ciekawych warsztatach o emocjach oraz fascynujących eksperymentach z fizyki. 🔬✨