konkurs

🇵🇱 Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 56 im. Henryka Sławika w Katowicach w konkursie „Polska na Tak” 🇵🇱
Z ogromną radością dzielimy się informacją, że uczniowie naszej szkoły podjęli się wyjątkowej inicjatywy i wzięli udział w ogólnopolskim konkursie „Polska na Tak”.

 

Zadaniem uczestników było ukazanie, jak wygląda współczesna Polska widziana oczami szkolnych społeczności – ich codzienności, pasji, osiągnięć oraz zaangażowania. Nasi uczniowie przygotowali piękne, pomysłowe i pełne pozytywnej energii prace artystyczne, w których pokazali, czym dla nich jest dzisiejsza Polska: kraj pełen możliwości, życzliwości, kreatywności oraz wspólnego działania.
Poniżej prezentujemy efekty ich twórczej pracy – pełne serca, talentu i młodzieńczego spojrzenia na naszą Ojczyznę. ❤️🤍
Zapraszamy do oglądania! 📸✨