mikolajki

5 grudnia razem z klasą 3A, 3B i 5A wybraliśmy się do kina z okazji Mikołajek na film Zwierzogród 2 🎬🦊🐰 To była świetna okazja, żeby spędzić czas razem i pośmiać się przy naprawdę uroczym seansie.

 

Po filmie wyskoczyliśmy coś zjeść, żeby jeszcze chwilę pobyć w swoim towarzystwie — i powiemy Wam, że integracja udała się na 100%! 😄 Atmosfera była super, wszyscy w świetnych humorach, a wspólnie spędzony czas zdecydowanie dodał nam pozytywnej energii.

To był naprawdę bardzo fajny i sympatyczny dzień! ❤️✨