Mikołajkowy dzień klasy pierwsze spędziły na wspólnym wyjściu do kina. Wraz z bohaterami dzieł Astrid Lindgren, którzy pojawili się na ekranie, nasi pierwszoklasiści mogli już poczuć klimat zbliżających się świąt. Po seansie filmowym była prawdziwa uczta dla podniebienia, czyli czas na integrację w lodziarni.




