W niezwykłym, świątecznym nastroju 05.12 klasy drugie wybrały się do kina Helios na mikołajkowy seans „Święta z Astrid Lindgren”. To była pełna uśmiechu i magii opowieść, która przeniosła wszystkich do świata dziecięcej wyobraźni.