stroiki

We wtorek, 9 grudnia, uczniowie klasy 3a stworzyli własnoręcznie świąteczne stroiki! Każdy z nich jest wyjątkowy i pełen kreatywności – z pewnością będzie wspaniałą ozdobą, która wprowadzi do naszych domów jeszcze więcej świątecznego ciepła.

 

Niech te stroiki przypominają nam, że magia Świąt tkwi w drobnych gestach i wspólnym tworzeniu.
Brawo dla młodych artystów z 3a. 🎄🎀👏