kubusia

19 stycznia w naszej szkole odbył się radosny Dzień Kubusia Puchatka 🧸 Z tej okazji uczniowie ubrali się w kolory żółty i czerwony, nawiązujące do postaci sympatycznego misia. Każda klasa przygotowała plakat przedstawiający Kubusia Puchatka, wykazując się dużą kreatywnością i pomysłowością.

 

Samorząd Uczniowski zadbał również o słodki akcent tego dnia – każda klasa otrzymała wafle oraz miód 🍯, czyli ulubiony przysmak Kubusia Puchatka. Wydarzenie przebiegło w miłej i radosnej atmosferze, a uczniowie z entuzjazmem włączyli się w obchody tego wyjątkowego dnia 🧸🍯