W czwartek 22 stycznia, klasa 3a odwiedziła Centrum Edukacji Ekologicznej w Murckach🌿
Podczas zajęć ceramicznych dzieci dały się ponieść wyobraźni i własnoręcznie tworzyły serca ❤️ z gliny – było kreatywnie, twórczo i bardzo radośnie.
Nie zabrakło też zajęć przyrodniczych, podczas których uczniowie poznawali fascynujący świat patyczaków i dżdżownic 🪱. Dzieci dowiedziały się co to są stawonogi i jakie cechy posiadają. Z bliska obserwowały zwierzęta, starały się je rozróżniać, zadawały mnóstwo ciekawych pytań. 🌍💚
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i już nie możemy doczekać się kolejnych spotkań! 😊




