pp

W środę, 4 lutego klasę 3a odwiedził Pan Marcin, tata naszej uczennicy, który przeprowadził niezwykle ciekawe i wartościowe zajęcia z zakresu udzielania pierwszej pomocy ❤️‍🩹

 

Dzieci dowiedziały się, jak zachować się w sytuacjach zagrożenia, mogły zobaczyć praktyczne przykłady, a także wysłuchać wielu interesujących historii z medycznego świata, które wzbudziły ogromne zainteresowanie. Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas, zaangażowanie i przekazanie tak ważnej wiedzy. To była dla nas wszystkich bardzo cenna lekcja!