6 lutego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas 1–3💃🕺 Dzieci zachwyciły wszystkich pięknymi i pomysłowymi kostiumami🥻 Wychowawczyni klasy 1b wcieliła się w rolę wyśmienitego animatora, dzięki czemu uczniowie mogli brać udział w wielu ciekawych konkurencjach oraz zdobywać słodkie nagrody ufundowane przez Samorząd Uczniowski😍 Nie zabrakło tańców i wspólnej zabawy w rytmie świetnej muzyki🎶 Był to wspaniale spędzony czas, pełen radości i niezapomnianych wrażeń, który na długo pozostanie w pamięci dzieci. 🎭🎶😍




