Uczniowie klasy 2b z radością nawiązali kontakt z uczniami duńskiej szkoły w mieście Aabybro! Naszą przygodę rozpoczęliśmy od wysłania listu, w którym opowiedzieliśmy o sobie, naszej szkole oraz zainteresowaniach.
I… doczekaliśmy się odpowiedzi! 📩
Duńscy przyjaciele odpisali nam bardzo ciekawy list, w którym podzielili się informacjami o swojej szkole, codziennych zajęciach oraz o tym, co lubią robić w wolnym czasie.
Co więcej – okazało się, że mamy bardzo podobne zainteresowania! ⚽🎨📚 To było dla dzieci ogromnie ekscytujące odkrycie – świadomość, że rówieśnicy z innego kraju lubią podobne rzeczy, wywołała wiele radości i uśmiechów.
To wspaniała okazja do poznawania innej kultury, ćwiczenia języka obcego i budowania międzynarodowych przyjaźni. Jesteśmy bardzo podekscytowani i już przygotowujemy kolejną odpowiedź! 😊
Trzymamy kciuki za dalszą owocną współpracę i nie możemy się doczekać kolejnych wiadomości z Danii! 🇩🇰✨




