internet

10.02 w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu! Uczniowie klas 1–3 uczyli się, jak mądrze i bezpiecznie korzystać z sieci.

 

Podczas zajęć dzieci:
🔹 rozmawiały o tym, czym jest Internet i do czego go używamy,
🔹 poznały zasady bezpiecznego korzystania z urządzeń cyfrowych,
🔹 dowiedziały się, dlaczego nie należy podawać swoich danych osobowych,
🔹 uczyły się, jak reagować na niepokojące sytuacje w sieci,
🔹 stworzyły grupowe prace plastyczne obrazujące ładowanie wewnętrznych baterii pod czasie przed ekranem.

Najmłodsi już wiedzą, że w Internecie – tak jak w prawdziwym świecie – obowiązują zasady kultury, szacunku i ostrożności 🤝.#dzieńbezpiecznegointernetu #internet