Dnia 11.02. obchodziliśmy Europejskiej Dzień Numeru Alarmowego 112. Z tej okazji uczniowie klas 1-3 utrwalili podstawy udzielania pierwszej pomocy, poznane w programie "Ratujemy i uczymy ratować". Dzieci pracowały z fantomami, ćwiczyły właściwy sposób korzystania z numeru alarmowego 112 i rozmowę z dyspozytorem, a także zagrały w grę przestrzenną "Pierwsza Pomoc". #pierwszapomoc




