Tego dnia korytarze wypełniły się kolorem czerwonym i różowym – uczniowie chętnie włączyli się w zabawę, zakładając stroje w walentynkowych barwach. Dużym zainteresowaniem cieszył się kiermasz słodkości, na którym można było kupić pyszne przekąski i umilić sobie ten dzień odrobiną słodkości.
Najważniejszym punktem obchodów była jednak poczta walentynkowa. Przygotowane wcześniej kartki z miłymi słowami i życzeniami zostały rozdane przez Samorząd Uczniowski, wywołując wiele uśmiechów i wzruszeń.
To był dzień pełen życzliwości, ciepłych gestów i pozytywnej energii, który na długo pozostanie w naszej pamięci! 💌💕
W czwartek 12 lutego odbyła się dyskoteka walentynkowa dla uczniów klas 4–8 💃🕺💕Tego dnia sala zamieniła się w pełne radości i dobrej energii miejsce wspólnej zabawy. Uczniowie bawili się przy piosenkach wybranych przez siebie🎶 chętnie tańczyli oraz spędzali czas w gronie koleżanek i kolegów. Nie zabrakło uśmiechów, rozmów i serdecznej, walentynkowej atmosfery 💕😍




