9 marca odbyły się Mistrzostwa Katowic w Narciarstwie Alpejskim, w których udział wzięli uczniowie naszej szkoły. W zawodach startowało 6 reprezentantów, którzy dzielnie rywalizowali na stoku.
W klasyfikacji drużynowej zajęliśmy 4. miejsce, a do podium zabrakło nam zaledwie nieco ponad 2 sekundy. 🏅 Duży sukces odnotowaliśmy także indywidualnie - uczeń klasy 6, Radek Węglarz, zdobył pierwsze miejsce w swojej kategorii. 🏆 Gratulujemy wszystkim zawodnikom ⛷️




