wiosna

W naszej sali zrobiło się dziś naprawdę wiosennie. Rozmawialiśmy o pierwszych oznakach wiosny, a największą uwagę poświęciliśmy delikatnym przebiśniegom, które jako jedne z pierwszych pojawiają się po zimie.

 

Zainspirowani przyrodą uczniowie klasy 3b stworzyli piękne prace plastyczne przedstawiające te wiosenne kwiaty. Było dużo kreatywności, kolorów i radości z tworzenia. 🌿🎨
Efekty naszej pracy można podziwiać na wystawie w klasie i korytarzu szkolnym– wiosna zawitała do nas na dobre!