23 marca cała społeczność klas 1–3 wyruszyła na radosny pochód ulicami wokół szkoły! Kolorowe, wiosenne gadżety, uśmiechy i mnóstwo pozytywnej energii sprawiły, że udało nam się skutecznie przywołać wiosnę 🌞🌼
To był piękny, pełen radości dzień – mamy nadzieję, że wiosna już z nami zostanie na dobre! 💚




