konkurs

25 marca odbył się etap miejski Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego - Mały OKR. W konkursie wzięło udział sześcioro uczniów naszej szkoły- Zofia Samek z kl.3a, Katarzyna Dudek i Jan Sadowski z kl. 4b, Łucja Danch, Emilia Nowosad i Kamil Zając z kl. 8a. Wszyscy bardzo dobrze zaprezentowali się na scenie Miejskiego Domu Kultury KOSZUTKA.

 

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowała się Zofia Samek. Zarecytowane przez nią “Ptasie radio” zachwyciło jurorów i będzie reprezentowała miasto Katowice w etapie regionalnym. Wszystkim uczestnikom gratulujemy odwagi i życzymy dalszych sukcesów.