dinuś

26 marca w klasie 2b odbyły się wyjątkowe zajęcia o dinozaurach. Poprowadził je prawdziwy znawca – Stasiu.

 

Stasiu w niezwykle ciekawy sposób opowiadał o prehistorycznych gadach, dzieląc się swoją wiedzą i pasją. Przyniósł również eksponaty dinozaurów, które wzbudziły ogromne zainteresowanie wśród dzieci.

Uczniowie byli zachwyceni i z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciach. To była niezapomniana lekcja! 🦕🦖