20 marca uczniowie klas 2 i 26 marca uczniowie klas 3 realizowali zajęcia kulinarne, podczas których przygotowywali zdrowe i kolorowe wiosenne kanapki. 🍞🫑
Dzieci z dużym zaangażowaniem komponowały swoje posiłki, wykorzystując świeże warzywa oraz różnorodne dodatki. Zajęcia były doskonałą okazją do kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych, rozwijania samodzielności, a także dbałości o estetykę przygotowywanych potraw.
Powstałe kanapki zachwycały pomysłowością i starannością wykonania.
Gratulujemy uczniom kreatywności oraz zaangażowania! 👏




