Uczniowie wcielili się w rolę prawdziwych prelegentów – wychodzili na środek klasy i prezentowali swoje prace. Opowiadali o zagrożonych zwierzętach w Polsce oraz o rodzimych roślinach, korzystając z przygotowanych plakatów i prezentacji.
To było wspaniałe doświadczenie! Dzieci zaprezentowały się naprawdę pięknie – z pewnością siebie, pasją i ogromną wiedzą. Wspólnie odkryliśmy wiele ciekawych informacji o naszej przyrodzie i jej ochronie 💚
Brawo dla wszystkich za świetną pracę i ogromne zaangażowanie w czasie ich wystąpienia 👏




