Klasa 7a po wycieczce do Planetarium Śląskiego wzięła udział w klasowym konkursie pt.: "Z Ziemi w kosmos". Rozgrywki miały miejsce 5.05. 2026r. na lekcji geografii.
Uczniowie zmierzyli się z testem z zakresy podstaw astronomii, budowy ukladu słonecznego, ruchów Ziemi. Z radością informujemy, że zwyciężyła Zofia W., na drugim miejscu uplasował się Paweł K., zaś 3 miejsce zdobył Mikolaj Sz. Gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów w nauce.




