nidziaca

Za nami dwa dni pe艂ne przyg贸d, pi臋knych widok贸w i 艣wietnej zabawy. Uczniowie uczestniczyli w sp艂ywie pontonowym prze艂omem Dunajca, zwiedzili Zamek Dunajec w Niedzicy oraz wsp贸lnie integrowali si臋 przy ognisku 馃敟

 

Drugiego dnia zdobyli艣my Trzy Korony i podziwiali艣my niesamowite widoki z platformy na Okr膮glicy 馃挭馃寗 To by艂a wycieczka pe艂na emocji, u艣miechu i niezapomnianych wspomnie艅! 馃摳