zakopane

W dniach 20–22 maja uczniowie klas 3a i 3b uczestniczyli w trzydniowej wycieczce do Zakopanego.

 

Pierwszego dnia wybraliśmy się na wędrówkę do Morskiego Oka, drugiego dnia odwiedziliśmy Dolinę Strążyską, a następnie spacerowaliśmy po centrum Zakopanego. Ostatni dzień spędziliśmy, podziwiając piękno Doliny Kościeliskiej.
Pogoda dopisała, a dzieci dzielnie maszerowały po górskich szlakach. Po intensywnych wędrówkach uczniowie mieli okazję zrelaksować się i skorzystać z hotelowego basenu. Nie zabrakło również czasu na tradycyjne góralskie zakupy – oscypki oraz inne pamiątki.
Wycieczka była doskonałą okazją do poznania kultury góralskiej oraz podziwiania piękna dzikiej przyrody Tatrzańskiego Parku Narodowego. To były niezapomniane dni pełne wrażeń, uśmiechu i wspólnych przygód!