zakopane

Uczniowie klas 5, 6 i 7 spędzili trzy dni na pełnej wrażeń wycieczce do Czech i Austrii. Pierwszego dnia odkrywali uroki Przepaści Macochy, Jaskini Punkvy oraz malowniczego rezerwatu przyrody.

 

Kolejne dni upłynęły na zwiedzaniu Wiednia – podziwianiu panoramy miasta z Kahlenbergu, spacerach po ogrodach Schönbrunn i zabytkowym centrum, a także odwiedzinach w Muzeum Techniki, Haus des Meeres oraz Muzeum Historii Naturalnej. Wyjazd był pełen ciekawych odkryć, pięknych widoków, integracji i niezapomnianych chwil, które na długo pozostaną w pamięci uczestników. 🇨🇿🇦🇹😊💚