Nasi chłopcy reprezentowali szkołę w zawodach siatkówki plażowej, w których udział wzięły aż 32 drużyny! 💪🏐�Po bardzo dobrej grze zakończyli rywalizację na etapie ćwierćfinału w systemie brazylijskim.
Tym bardziej gratulujemy świetnego wyniku, ponieważ na co dzień nie trenujemy siatkówki plażowej, a jedynie piłkę siatkową na w ramach zajęć dodatkowych. Chłopcy pokazali ogromne zaangażowanie, wolę walki i świetną formę. Brawo! 👏




