Uczniowie klasy 6 aktywnie spędzili lekcję WF na wrotkowisku! 🛼😊Nie zabrakło świetnej zabawy, sportowych emocji i doskonalenia swoich umiejętności jazdy na rolkach.
Wspólna aktywność była doskonałą okazją do ruchu, integracji i spędzenia czasu w świetnej atmosferze. Brawo dla wszystkich uczestników za energię i zaangażowanie!




