Po klasie 6 przyszedł czas na klasę 5, która również odwiedziła wrotkowisko podczas lekcji WF! 🛼😄
Uczniowie świetnie poradzili sobie na torze, doskonaląc swoje umiejętności i aktywnie spędzając czas. Nie zabrakło dobrej zabawy, uśmiechu i sportowej energii! 👏




