konkurs

Uczniowie klas pierwszych naszej szkoly wzięli udział w konkursie plastycznym "Pokoloruj historię! Polskie symbole" organizowanym przez Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej Instytutu Pamieci Narodowej w Katowicach.

 

Celem konkursu było promowanie postaw patriotycznych oraz wiedzy o polskich symbolach narodowych. Miło nam poinformować, że wśród wyrożnionych znalazła się uczennica klasy 1a Iga H. Uroczyste wręczenie nagrod odbyło się 28 maja b.r. w Przystanku Historia - Centrum Edukacyjnym IPN w Katowicach im. Henryka Sławika Iga!
Gratulujemy!