radio

Klasa 7a zwiedzała dzisiaj siedzibę Radia Katowice. Uczniowie poznali historię radia, odwiedzili studia, a nawet wzięli udział w nagraniu . Przeszli potem do Parku Kościuszki, gdzie odbyła się gra terenowa wokół wieży spadochronowej. Humory dopisały, pogoda na szczęście też.

 

!