Klasy 2 wróciły z dwudniowej wyprawy do Kotliny Kłodzkiej pełnej wrażeń, nowych doświadczeń i... niestety bez worków złota. 😄
Pierwszego dnia odwiedziliśmy kopalnię złota, gdzie poznaliśmy tajniki pracy górników, a podczas płukania złota każdy miał nadzieję odkryć własną fortunę. Następnie przenieśliśmy się w czasie do średniowiecznej osady, by sprawdzić, jak wyglądało życie bez Wi-Fi i smartfonów. Dzień zakończyliśmy zdobywaniem Twierdzy Kłodzkiej, a wieczór wspólnym ogniskiem, przy którym nie zabrakło śmiechu i pieczonych smakołyków.
Drugiego dnia czekała nas wyprawa przez Błędne Skały. Na szczęście wszyscy odnaleźli drogę powrotną! 😉 Na zakończenie odwiedziliśmy Muzeum Zabawek, gdzie niektórzy uczniowie odkryli zabawki swoich rodziców, a nauczyciele... swoje własne. 😄
To były dwa dni pełne przygód, integracji i niezapomnianych wspomnień. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za świetną atmosferę!




