Uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji " Jak nie czytam, jak czytam". W piątek 12 czerwca o godzinie 10:00 wyszli na podwórko szkolne z ulubionymi książkami 📚i oddali się lekturze. Chyba jednak z naszym czytelnictwem nie jest tak źle.👍




